Тарас Батенко назвав миколаївські садочки одними з найкращих

0 309

26 січня до м. Миколаєва з робочим візитом завітав народний депутат України Тарас Батенко разом із помічниками. Мета візиту – визначити пріоритетні об’єкти, які потребують залучення коштів із держбюджету на 2017 рік. До слова, минулого року впродовж останніх трьох місяців народному депутату вдалось залучити на округ (Золочівський, Перемишлянський, Миколаївський райони, Тростянецька ОТГ та місто Новий Розділ ) понад 12 млн. грн. на різноманітні об’єкти: капітальні ремонти, реконструкції, придбання оргтехніки та ін.

У Миколаєві Тарас Батенко разом із помічниками та міським головою Андрієм Щебелем завітали до садочків “Теремок” та “Журавлик”, які за сприяння народного депутата та активних зусиль Миколаївської міської ради, напередодні поповнили свою матеріально-технічну базу оргтехнікою (ноутбуками, принтерами, акустичною системою та ін).

Спершу делегація завітала до садочку “Теремок”, де їх гостинно зустріла завідувач ДНЗ Галина Онишко та провела екскурсію дошкільною установою. Особливо народного депутата вразив оновлений харчоблок. Також мали зустріч з вихователями, яких найбільше хвилювало збільшення “мінімалки” для педагогів лише шкільних установ, а от вихователів садочків “обділили”. Як запевнив Тарас Батенко “ми над цим працюємо і маємо намір окремою постановою Верховної Ради цю ситуацію виправити”. У числі озвучених питань йшлось також про утеплення садочку, ремонт даху, встановлення дитячих майданчиків та мікропроекти.

Наступним пунктом візиту був ДНЗ “Журавлик”. Радо прийняла гостей завідувач Наталія Пришляк, яка також провела екскурсію садочком. Особливо вразили Тараса Батенка ремонт, матеіально-технічна база у додаткових групах і в садочку загалом, народний депутат назвав “Миколаївські садочки одними з найкращих, які доводилось бачити”. Поспілкувались і з вихователями, які озвучували аналогічні запити, пов’язані з “мінімалкою”. Говорили й про “паркан-довгобуд”, систему опалення та ін.  та дякували за співпрацю, висловлюючи  пропозиції щодо подальших проектів.

До слова, того ж дня Тарас Батенко також відвідав с.Тростянець, Стільсько, Рудники, а наступного тижня планує завітати до м. Новий Розділ.

Share.

Залишити коментар

Будьте першим коментатором!

avatar