Матч Миколаїв – Дніпро відбувся в місті Миколаєві

0 420

28 червня в гості до футбольної команди Миколаєва приїхали відомі гості ФК “Дніпро” (Дніпропетровськ).

Організатори готувались до цього свята заздалегідь. Прилегла територія навколо стадіону була прибрана, розроблялись спеціальні фанатські шарфи, була запрошена Миколаївська самооборона для охорони порядку та багато іншого.

День був сонячним, тому на стадіон прийшла чи не половина жителів Миколаєва, для яких приїзд «Дніпра» став справжнім святом. Миколаївчани влаштували гостям справжній, теплий львівський прийом. Найбільш гучніше фанати зустріли гравця збірної України Євгена Коноплянку та Євгена Селезньова. А президет ФК Миколаїв Гнатів Андрій Миронович подарував нашим гостям фанатські шарфи, де з одного боку були атрибути ФК Дніпро а з іншого наші.

fut dn myk1

Всі основні події розгорталися на половині поля миколаєва, лишень деколи нашим футболістам виходило влаштувати контратаку. Але професійні захисники непропускали м’яча навіть у штрафний майданчик.  У першому таймі Дніпро  обмежився трьома голами: Кобахідзе забив рикошетом від захисника, Шахов замкнув простріл, а Федорчук був точний на добиванні. Після перерви ж вийшли головні зірки, які удостоїлися найбільших овацій трибун. Відразу 4 голи забив Євген Селезньов; відзначилися також Євген Коноплянка та Джаба Канкава.

fut dn myk2

Найкращим із команди Миколаєва був голкіпер Мар’ян Бурмас. Невисокий хлопець у другому таймі піймав справжній кураж: витягнув в кидках кілька «мертвих» м’ячів, а ще не дав реалізувати вихід один на один Євгену Коноплянці. Після заміни руку йому потиснув навіть наставник «Дніпра» Мирон Маркевич.

fut dn myk3

Матч завершився програшем ФК Миколаїв з рахунком 0:9, але миколаївчани були задоволені самою грою.