13 червня 2017 року о 10 годині ранку відбудеться комісія з надзвичайних ситуацій по питанню роботи міського сміттєзвалища

0 219

Міська рада інформує миколаївську громаду про наступну важливу інформацію:

1. Комісія, з питання облаштування стихійного сміттєзвалища та будівництва полігону ТПВ з числа депутатів Миколаївської міської ради та окремих представників громадськості, упродовж місяця так і не спромоглася подати до міської ради жодної письмової пропозиції щодо вирішення питання належної утилізації сміття та будівництва полігону ТПВ у місті та районі;

2. Водночас, Комісія своїми діями та рішенням окремих представників депутатського корпусу призупинила роботу з облаштування стихійного смітника та будівництва полігону ТПВ у м. Миколаєві, яке здійснювало МКП ЖКУ залучивши до співпраці у цьому питанні компанію «Екотех». Акцентую увагу миколаївської громади на тому, що підписані угоди між МКП ЖКУ та «Екотехом» були здійснені виключно у правовому полі і не порушували жодну норму Закону. Всі звинувачення Комісії про буцім то перевищення повноважень МКП ЖКУ чи Виконавчого комітету при підписанні спільної угоди щодо впорядкування сміттєзвалища залишилися голослівними та пустими. Комісія так і не змогла пояснити, навести аргументи про неправомірно укладений правочин. Так само, Комісія не позивалася до суду, щоб визнати такий правочин нечинним.

3. Дії Комісії нагадують саботаж, який у підсумку призвів до того, що місто опинилося у сміттєвому колапсі. Адже, станом на сьогодні МКП ЖКУ не має вільних площ для захоронення сміття. Це пов’язано з тим, що у комунального підприємства відсутня належна, спеціалізована техніка, яка повинна здійснювати всі необхідні дії щодо правильного захоронення ТПВ на смітнику. Раніше, для цих цілей залучалася приватна компанія, яка упорядковувала стихійний смітник та будувала полігон ТПВ.

4. Беручи до уваги, надзвичайний стан у місті, що виник у зв’язку з припиненням роботи по упорядкуванню сміттєзвалища через дії Комісії з питань сміттєзвалища, скликаю Комісію з надзвичайних ситуацій на 13 червня 2017 року о 10 годині ранку.

5. Неприпустимо, щоб необдумані та нефахові дії окремих осіб, які прикриваються інтересами громади, спричинили екологічну катастрофу у Миколаєві.

Share.

Залишити коментар

Будьте першим коментатором!

avatar